>
Косметика для обуви и ортопедические стельки MAVI STEP
с 9:00 до 18:00 (пн. - пт.) 093-093-59-05
11.07.2020 08:14

Рідка шкіра: що це і як нею користуватися

Читать статью «Жидкая кожа: что это и как ею пользоваться» на русском языке

Рідка шкіра — засіб для ремонту шкіряного взуття, одягу, аксесуарів, оббивки меблів і салону автомобіля, за консистенцією схожий на клей або крем для взуття. Після нанесення на пошкоджену ділянку матеріалу цей продукт висихає і «зшиває» його. Рідка шкіра не розшаровується після висихання, не втрачає міцність і еластичність роками.

Як користуватися рідкою шкірою

  1. Ретельно очистіть поверхню виробу від забруднень (як поверхневих, так і глибоких), жирових плям, старої взуттєвої косметики. Не варто ігнорувати це правило догляду за взуттям — залишки бруду або засохлих кремів на туфлях або черевиках стають причиною недостатньо якісного виконання ремонтних робіт. І в результаті незабаром доведеться знову повторювати описані нижче дії. Варто також зазначити, що після виконання глибокої чистки рідкими засобами потрібно дочекатися повного висихання шкіри.
  2. Нанесіть невелику кількість рідкої шкіри на ушкодження взуттєвою серветкою.
  3. Зачекайте 10–15 хвилин. За цей час засіб вбереться й підсохне. Відновлення шкіряного взуття таким продуктом виконуйте в кімнаті з температурою повітря 20–25 градусів.
  4. Відполіруйте виріб взуттєвою серветкою, шматком м’якої тканини або полірувальною щіткою.
  5. Обробіть виріб кремом для взуття, щоби вирівняти колір, наситити шкіру корисними компонентами.
  6. Якщо відновлювалося взуття, додатково відполіруйте його воском (пастою).
Жидкая кожа для обуви и кожаных изделий Famaco Famacolor

Рідка шкіра для взуття та шкіряних виробів Famaco Famacolor

Рідка шкіра для усунення потертостей і подряпин на поверхні шкіряного взуття, одягу, аксесуарів, оббивки меблів і салону автомобіля.

Набор для реставрации обуви и кожи Columbus Add Color Set

Набір для реставрації взуття та шкіри Columbus Add Color Set

Набір для усунення подряпин і потертостей на шкіряних виробах.

Название товара

Рідка шкіра для взуття COLUMBUS Add Color, 20 мл

Засіб для усунення потертостей і подряпин на виробах із гладкої шкіри.

Зверніть увагу → Вище описана стандартна інструкція застосування засобу для ремонту шкіряних виробів. Однак, з огляду на відмінності в технологіях виробництва та інгредієнтах у кожного виробника такого продукту, особливості його застосування можуть відрізнятися. Перед використанням цього засобу прочитайте інструкцію на сторінці товару або проконсультуйтеся за телефоном 0–800–750–771.

Якщо шукали відповідь на питання про те, у яких магазинах продається рідка шкіра, поспішаємо розповісти — в інтернет-магазині shoe-care.com.ua є ця й інша взуттєва косметика. Креми, віск, просочення, фарба — ці засоби продаються в нас у найширшому в Україні асортименті.

Рідка шкіра: покрокова відеоінструкція

У цьому відео показано, як користуватися рідкою шкірою Columbus Add Color для усунення потертостей на поверхні шкіряних туфель.

Купити рідку шкіру для дивана, салону автомобіля, взуття та одягу Famaco Famacolor або Columbus Add Color можна в магазині shoe-care.com.ua або за телефоном 0–800–750–771.