>
Косметика для обуви и ортопедические стельки MAVI STEP
с 9:00 до 18:00 (пн. - пт.) 093-093-59-05
10.07.2020 08:34

Як відновити взуття з нубуку в домашніх умовах

Читать статью «Как восстановить обувь из нубука в домашних условиях» на русском языке

У цій статті ми детально розповімо про те, як відновити взуття з нубуку:

  • як видалити поверхневі і глибокі забруднення;
  • як почистити взуття з нубуку від плям і сольових розводів;
  • як відновити ворс нубуку, зробити його бархатистим;
  • як зробити нубук м’яким, еластичним;
  • як захистити шкіру від пересихання й розтріскування, продовжити їй життя.

Засоби для нубукового взуття та інструменти, які ми будемо використовувати

Як відновити взуття з нубуку в домашніх умовах

Як відновити взуття з нубуку будинку: покрокова інструкція

1. Готуємо взуття до реставрації

Насамперед розшнуровуємо черевики. Це важливо зробити для якісного догляду за взуттям та захисту шнурків від випадкового пошкодження щіткою. Коли «пара» розшнурувана, вставляємо в неї кедрові формотримачі.

2. Виконуємо чистку поверхні черевиків від пилу й засохлого бруду

Рекомендуємо віднестися до цього кроку відповідально, оскільки залишки бруду на нубуковому взутті можуть змішатися з бальзамом, який ми будемо використовувати далі. Для догляду за ворсистими типами шкіри найкраще підходить щітка для чищення замшевого взуття і виробів із нубуку, робоча зона якої доповнена латунними щетинками. Таким інструментом ви зможете без проблем вичистити навіть той пил або бруд, який засів біля основи ворсинок матеріалу. Як чистити нубук щіткою? Просто подивіться відеоінструкцію на початку статті, і в точності повторіть усі рухи таким інструментом.

Виконуємо чистку поверхні черевик від пилу й засохлого бруду

3. Відновлюємо засмальцьовані ділянки на черевиках

За браком догляду за нубуковим взуттям на його поверхні з’являються засмальцьовані місця, які псують всю красу ворсистих типів шкір. Щоби прибрати їх, рекомендуємо використовувати двосторонню щітку MAVI STEP з жорстким ворсом і каучуковою пластиною. Саме остання — найбільш ефективний інструмент для очищення нубуку та замші від засмальцьованості. Як прибрати потертості на взутті з нубуку каучуком? Просто інтенсивно потріть їм засмальцьовану ділянку на нубуковому взутті. Виконуйте цю процедуру доти, доки не буде відновлена ​​бархатистість матеріалу.

4. Усуваємо плями й сольові розводи ластиком для нубуку та замші MAVI STEP

Усуваємо плями й сольові розводи ластиком для нубуку та замші MAVI STEP

5. Відновлюємо колір і структуру матеріалу

Для цього будемо використовувати спрей-відновлювач MAVI STEP Nubuck & Suede Spray. Цей продукт реанімує колір замшевих і нубуковой виробів, живить, пом’якшує, захищає оброблений матеріал від кліматичних і механічних навантажень. Як відновити колір замшевого взуття або реанімувати нубукові черевики спреєм MAVI STEP Nubuck & Suede Spray? В першу чергу, ретельно збовтайте флакон із засобом і нанесіть продукт на всю поверхню «пари». Виконавши цю процедуру, пройдіться по обробленій відновлювачем поверхні щіткою для взуття — так ви додатково розподілите засіб, заодно піднімаючи ворсу. Коли косметика для взуття MAVI STEP висохне, ще раз розчешіть матеріал щіткою. Як бачите, якщо нубук втратив колір — це не така вже й велика проблема, як вам могло здаватися раніше.

Спрей-відновлювач для замші і нубуку MAVI STEP Nubuck & Suede Spray

6. Подовжуємо життя черевикам бальзамом для замші й нубуку MAVI STEP Multi Oil Balm

Цей продукт просочує ворсисті типи шкіри корисними компонентами, подовжує термін служби виробів із них. Регулярне використання бальзаму — гарантія того, що улюблена «пара» прослужить роками, зберігши всі свої якості. Ще одна перевага такого засобу — він відновлює колір шкіри. Це важлива особливість, оскільки черевики, які ми рятуємо, виглядають блякло. Перш ніж почати відновлення нубукового взуття бальзамом для виробів зі шкіри бархатистого типу MAVI STEP Multi Oil Balm, ретельно перемішайте засіб лопаткою, якою воно комплектується. Цією ж лопаткою нанесіть невеликий об’єм бальзаму на спонж, який також йде в комплекті, і починайте втирати засіб у поверхню черевик доти, доки не буде оброблена кожна її деталь.Після того, як косметика для взуття MAVI STEP нанесена на черевики, промийте спонж під проточною водою, просушіть його, покладіть на захисну кришку банки й закрутіть основною кришкою.

Бальзам для замші і нубуку MAVI STEP Multi Oil Balm

На цьому догляд за черевиками завершений, а питання про те, як відновити Тімберленди, закритий! Як бачите, використовуючи продукцію MAVI STEP, відгуки про яку найкраще розповідають про те, наскільки вона крута, ми без зусиль повернули стан «убитого» взуття.

Зверніть увагу → Майстри MAVI STEP неодноразово зіштовхувалися з дорогими туфлями, черевиками, мокасинами, кросівками, які перетворилися в щось страшне й непотрібне після виконання рекомендацій диванних експертів. Догляд за нубуковим і замшевим взуттям має виконуватися якісною взуттєвою косметикою (MAVI STEP, Columbus, Boot Black, Famaco, TRG the One) і чітко за алгоритмом, розписаним нами в цьому блозі. Тільки так ви зумієте зберегти стан взуття, виготовленого з натуральних матеріалів, не на один рік.

Як відновити взуття з нубуку в домашніх умовах

Якщо у вас виникнуть питання про те, як відновити потертий нубук або як реставрувати улюблену «пару», виготовлену з інших натуральних матеріалів, задавайте їх по телефону 0–800–750–771. Рекомендуємо також почитати інші корисні й цікаві статті про взуття в блозі інтернет-магазину Shoe Care.