>
Косметика для обуви и ортопедические стельки MAVI STEP
с 9:00 до 18:00 (пн. - пт.) 093-093-59-05
09.07.2020 08:56

Як відновити шкіряне взуття в домашніх умовах

Читать статью «Как восстановить кожаную обувь в домашних условиях» на русском языке

Сьогодні ми розповімо про те, як відновити шкіряне взуття в домашніх умовах. Для цього ми будемо використовувати взуттєву косметику Columbus (Японія) і TRG the One (Іспанія), а також інструменти європейського бренду MAVI STEP. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся як:

 • виконати суху чистку туфель;
 • знищити бактерії, які «оселилися» всередині шкіри;
 • усунути роздутості від води на шкіряному взутті;
 • «вилікувати» збитий носок туфель;
 • наносити фінішне покриття на взуття з гладкої шкіри;
 • захистити шкіряну підошву від промокання й розсихання.

Засоби, інструменти та аксесуари для взуття, які ми будемо використовувати

Відновлення шкіряного взуття вдома: докладна покрокова інструкція

0. Підготовчий етап

Перед сухим очищенням і нанесенням взуттєвої косметики, розшнуруйте взуття і вставте всередину нього кедрові колодки. І перше, і друге потрібно для більш якісного виконання описаних далі процесів. До того ж, формотримачі, виготовлені з натурального кедру, прискорюють поглинання шкірою засобів, а також нейтралізують неприємні запахи. Ну і, звісно, якщо хочете зрозуміти як відновити форму шкіряного взуття, просто спробуйте розміщати всередину нього кедрові формотримачі перед нанесенням бальзаму, крему, жиру або воску.

Підготовчий етап

1. Виконуємо суху чистку туфель щіткою

Ми використовуємо для цього щітку для чистки взуття MAVI STEP. Не забуваємо ретельно очистити шви й ранти — у цих місцях накопичується найбільше бруду.

2. Знищуємо бактерії всередині шкіри й чистимо взуття від старих засобів

Оксфорди, які ми відновлюємо, мають серйозні роздутості на бічних зонах трохи вище рантів. Найчастіша причина такої проблеми — тривалий контакт шкіри з водою і швидкий ріст розмноження бактерій і грибків всередині матеріалу. Їх ми і знищимо на цьому етапі. Для цього будемо використовувати антибактеріальний спрей для взуття Columbus Mold For Mist. Цей продукт ефективніше будь-якого з наявних захищає від розвитку плісняви. У результаті, термін служби виробу продовжується в рази.

Засіб від плісняви на взутті Columbus Mold For Mist

Отже, для знищення бактерій всередині шкіри наносимо спрей на серветку й починаємо втирати його у верх взуття. Рекомендуємо приділити трохи більше часу й нанести трохи більше засобу на ділянки взуття зі здуттям — у цих місцях накопичилося найбільше грибка. Коли вся поверхня оксфордів оброблена антибактеріальним просоченням, додатково розподіляємо його щіткою.

Через хвилину-другу після нанесення й розподілення засобу від плісняви на взутті Columbus Mold For Mist на поверхні «пари» почав з’являтися білий наліт. Зробивши кілька тестів, ми переконалися в здогадах — він є нічим іншим, як відмерлими спорами грибку! Швидкість дії — це головна, але не єдина перевага продуктів японського бренду Columbus. Тому ми так любимо цю взуттєву косметику. І тому рекомендуємо і вам почати користуватися нею.

Крім знищення грибків, засіб від плісняви на взутті Columbus Mold For Mist делікатно очистив верх «пари» від старих кремів. Таким способом ми підготували оксфорди до наступного кроку.

Знищуємо бактерії всередині шкіри й чистимо взуття від старих засобів

3. Як відновити шкіряне взуття вдома: зволожуємо і просочуємо шкіру

Щоби поверхня взуття знову стала гладкою, а всі здуття зникли, важливо дати матеріалу максимальну дозу живлення і зволоження. Продукт № 1 для цього — крем-гель для взуття з делікатної шкіри Columbus Conditioning Cream. Цей засіб приводить матеріал у тонус — він стає м’яким, еластичним і «живим». Як відновити шкіряне взуття цим продуктом? Для початку обробіть ділянки шкіри зі здуттям. Беремо пальцем невеликий об’єм крем-гелю й наносимо його на ці зони. Чому пальцем, а не щіткою або серветкою? Тепло шкіри моментально плавить жири і воски, що входять до складу Columbus Conditioning Cream, і вони проникають у саму глиб шкіри відразу під час нанесення. У результаті, уражені ділянки взуття отримують максимальну дозу корисних компонентів і починають «одужувати».

Після обробки здутостей на поверхні шкіряних оксфордів, обробіть крем-гелем весь верх «пари». Для цього рекомендуємо використовувати намазок для взуття MAVI STEP Kaylen. Завдяки невеликому розміру і продуманій формі, їм зручно брати той об’єм взуттєвої косметики, який необхідний. Крім того, цим намазком простіше простого обробити шви й ранти. Нанести крем або пасту звичайною щіткою на такі ділянки не так уже й легко. Отже, беремо невеликий об’єм крем-гелю для взуття з делікатної шкіри Columbus Conditioning Cream намазком і рівномірно розподіляємо його на поверхні шкіряного взуття тонким шаром. На ділянки туфель зі здуттям, знову таки, наносимо більше засобу. Розподіляємо крем для взуття щіткою MAVI STEP, чекаємо, поки засіб підсохне, і виконуємо полірування щіткою. Рекомендуємо також додатково відполірувати взуття серветкою, намотаною на пальці. Відповідь на питання про те, як повернути форму шкіряного взуття і відновити структуру матеріалу отримано, і ми можемо переходити до наступного кроку.

Крем-гель для взуття з делікатної шкіри Columbus Conditioning Cream

4. Відновлюємо збитий носок

Наше взуття має серйозні пошкодження на носку — на цій деталі туфель з’явилися нерівності й шорсткість. Усуваємо таку проблему дрібнозернистим наждачним папером — акуратно рівняємо поверхню носку, докладаючи мінімальні зусилля. Зазначимо, що виконувати таку процедуру можна тільки після того, як шкіра отримала достатньо живлення і зволоження крем-гелем для взуття з делікатної шкіри Columbus Conditioning Cream! Не використавши цей продукт на попередньому кроці й почавши усувати пошкодження на носку наждачкою, ми б ризикували пошкодити пересушену шкіру цієї деталі «пари» ще більше.

Після виконання процедури відновлення збитого носка наждачним папером, виконуємо полірування щіткою.

5. Наносимо фінішне покриття

Останній етап догляду за верхом шкіряного взуття — нанесення фінішного покриття. Виконувати цю процедуру будемо воском для взуття Columbus Crystal Wax&Cream. Цей продукт — суміш з олій і восків тваринного й рослинного походження. Вони відновлюють гладку шкіру, захищають її від механічних і кліматичних навантажень, утворюють на поверхні яскравий і стійкий блиск. Наносити цю взуттєву косметику зручно намазком для взуття MAVI STEP Kaylen. Беремо невеликий об’єм воску й рівномірно розподіляємо його тонким шаром на поверхні оксфордів. Коли ця взуттєва косметика підсохне, виконуємо полірування щіткою й серветкою, намотаною на пальці.

Крем-віск для взуття Columbus Crystal Wax&Cream

6. Захищаємо шкіряну підошву від пересихання, розтріскування і промокання

На взуття, яке ми відновлюємо, встановлена ​​нова чепрачна підошва. І її треба захистити від негативних чинників довкілля. Для цього рекомендуємо просочити її жиром для взуття TRG Dubbin. Як це зробити? Знімаємо з підошви захисну плівку, беремо намазком засіб і починаємо наносити його тонким шаром. Ділянки підошви, оброблені жиром, моментально темніють — це вам допоможе зрозуміти, де нанесено недостатньо засобу. На цьому кроці також необхідно обробити нитку, якою підошва пришита до взуття. Без використання жиру, нитка розсихається, стає нестійкою до тертя і швидко розривається. Після виконання жирування шкіряної підошви встановлювати профілактику не потрібно.

Як бачите, відповідь на питання: «Як відновити старе шкіряне взуття?» не така вже і складна. І виконати описані етапи просто, сидячи вдома в кріслі.

Жир для взуття TRG Dubbin

Як відновити форму взуття, її стан і зовнішній вигляд: коротка інструкція

 1. Розшнурувати взуття, вставити всередину кедрові формотримачі.
 2. Виконати суху чистку щіткою.
 3. Знищити грибок всередині шкіри засобом від плісняви на взутті Columbus Mold For Mist.
 4. Зволожити й наситити шкіру корисними компонентами крем-гелем для взуття з делікатної шкіри Columbus Conditioning Cream.
 5. Відновити збитий носок наждачним папером.
 6. Нанести фінішне покриття воском для взуття Columbus Crystal Wax & Cream.
 7. Захистити шкіряну підошву від пересихання, розтріскування і промокання жиром для шкіри TRG Dubbin.